design

Personal shopper, to znaczy profesjonalne usługi indywidualnego stylisty czy stylistki

Kobieta na zakupach
Autor: Matt Black
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystanie z usług personal shopper, czyli własnych stylistów jest teraz coraz bardziej modne. Nie każdy z nas zna się na modzie i modnych, pomysłowych stylizacjach. W wielu przypadkach nie wiemy w których ubraniach wyglądamy najlepiej, które rzeczy i dodatki winniśmy wybierać, a czego winniśmy unikać. Każdy z nas jest inny i nie chodzi tu tylko o image.

Komfortowe buty to podstawowa rzecz. Warto w nie zainwestować.

Pościel z satyny biało-brązowa
Autor: Nowe Tekstylia
Źródło: http://www.nowetekstylia.pl
Trudno wyobrazić sobie aktywny dzień bez porządnego i komfortowego obuwia. Z tego względu wiele osób, które żyją na 100% wybiera po prostu buty sportowe.

Modne ubrania i buty od znanych, promowanych fabrykantów

moda
Źródło: pixabay.com
Teraz na rynku mamy łatwy dostęp do ubrań i obuwia od zalecanych, polecanych marek oraz producentów. Jeśli potrzebujemy zakupić oryginalne buty dziecięce new balance, to bez kłopotu znajdziemy różne modele i modele obuwia tej marki. Zarówno sklepy stacjonarne, jak również sklepy internetowe mają nadzwyczaj okazałą i atrakcyjną ofertę atrakcyjnego, nowomodnego obuwia marki New Balance.

Projektanci oferują swoim klientom mieszanki różnych plecionek naturalnych i tkanin także w sandałach i butach na koturnach

buty
Autor: Heppin.com
Źródło: Heppin.com
Przez swój kształt przypominają znane nam z przedszkola kapcie. Dziś nie są jednak wcale wyznacznikiem starej mody, a ekstrawagancji i pomysłowego designu. To zasługa przede wszystkim materiałów roślinnych (len, konopie, juta), z których kombinacji wykonana jest przeważnie podeszwa, albo czub produktu. Mowa oczywiście o espadrylach - nie tylko płaskich, dwuwarstwowych balerinkach do przyjemnego i zdrowego przemieszczania się.

Dodatki must have

Torebka dopełnieniem stylizacji
W nowym tysiącleciu moda może dostarczyć każdej z pań dużej ilości rewelacyjnych inspiracji. Dlatego dobrze przynajmniej czasem prześledzić najnowsze eventy w modzie – dzięki temu można chociażby odkryć, że pewne prawie zapomniane części ubioru wracają do łask.