bransolety

Srebrna biżuteria na każdą okazje to fantastyczny wybór na stronach online

srebrne kolczyki
Źródło: pixabay.com
Srebro to szlachetny i fantastyczny metal, jaki jest doceniany przez każdego. Wykorzystywany jest do wykonywania wspaniałej biżuterii dla każdego. Zarówno mężczyźni jak i dziewczyny noszą ją codziennie. Odpowiada do wszelkiego stroju oraz wyjścia do pracy czy na uroczystość. Srebrna biżuteria to przeróżne kolczyki, naszyjniki czy też bransolety. Jest idealnym upominkiem dla każdego.

Główna rola biżuterii czyli ozdabianie swojej właścicielki.

czerwone kolczyki
Autor: Tony Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria jest to delikatny przedmiot złotniczy i jubilerski służący do ozdabiania ciała i stroju, zazwyczaj z metali, kamieni szlachetnych i ozdobnych. Biżuteria charakteryzuje się przeważnie artystycznym wykonaniem i dzięki tej kategorii do biżuterii można zaliczać ozdoby ludów pierwotnych. Wzory artystyczne kształtowały się zgodnie z ogólnymi kierunkami mody.

Biżuteria dla eleganckich pana

sygnet
Autor: Steve
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria jeszcze do niedawna kojarzona była tylko i wyłącznie z damami. Pierścionki, wisiorki były swego rodzaju znakiem rozpoznawczym pozycji jaki w danej grupie nosząca je kobieta zajmowała. No i niekwestionowanie przydawały - tak jak obecnie - uroku noszącej je damie.