zima

Które akcesoria są niezbędne w zimie

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i musimy, jako co roku schować krótkie spodenki do szafy, a zamiennie wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Co założyć na siebie w trakcie zimy?

Zima w Polsce? W sumie śliczna pora roku - choć na pewno sprawia Polakom sporo kłopotów. Na przykład w odróżnieniu od chociażby mieszkańców odległej Australii, Kalifornii czy Egiptu jesteśmy zobowiązani przygotować na ową część roku względnie drogie wdzianka.

Czapka dla indywidualisty

Dziecko na stoku
Autor: Alphanova Bebe
Źródło: Alphanova Bebe
Nadmiar materiałów w sklepach stanowi obecnie istny raj dla kupujących. Można wybrać z ogromnej liczby spódnic, spodni, pulowerów, czy czapek to, co będzie dla konkretnej osoby najbardziej dopasowane.

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

modni mężczyźni
Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego sezonu i co rok zmienia się moda męska oraz moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, ale nie muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato albo na jesień. Panie z wielu krajów od dawna bezustannie bardzo się starają nadążyć za ewoluującymi wzorcami. Jedne wybrały uniwersalną metodę wybierania z najnowszych propozycji tylko tego, co naprawdę im pasuje i może sprawdzić się przez dłuższy czas. Inne przebierają się co sezon w kogoś innego i rozbijają budżet przez coroczne wymiany zawartości garderoby, lecz ostatecznie i tak nie są zadowolone z tego co mają do ubrania.