hobby

Moda dla mężczyzn w 5 zestawach

Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014
Autor: Digel
Źródło: Digel
Pojęcie „dress code” zwykle budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast uskarżać się na ograniczenia, bezpieczniej jest owe zasady przyswoić. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co na pozór blokowało – było wspaniałą lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Dodatkowo, możemy przy tym zaznaczyć własny styl i oryginalność. Jak to zrobić?

Hobby – nudne, zajmujące, powtarzalne, nietypowe, rozwijające, przeciętne… A Twoje? Jak możesz je określić?

Laptop FX610
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Mówi się, że warto mieć pasję. Konik dodaje naszemu życiu smaku, sprawia, iż także wyjątkowo niemiły dzień staje się chociaż odrobinę bardziej kolorowy, dopinguje nas do działania, jest powodem, by wstać i wziąć się do pracy. Jednakże czy istnieją lepsze oraz gorsze upodobania? Czy można o jakimś z nich powiedzieć, iż jest bez wartości, sensu? W końcu ile osób, tak dużo przeróżnych pasji. Lubimy oceniać, konfrontować się z innymi, zwłaszcza gdy niniejsze zestawienie wypada na naszą korzyść.

Kolekcjonerskie i praktyczne, małe i większe upominki. Co wybierać, czyli idziemy na zakupy w Krakowie

Któż z nas nie chciałby dostawać prezentów, które wielokrotnie wykorzysta w codziennych czynnościach? Wielu z nas już niejeden raz robiło dobrą minę do złej gry, gdy dostawaliśmy zupełnie nietrafiony podarunek. Czym zatem należy kierować się w poszukiwaniu praktycznych upominków w Krakowie?